Presentator Jai Rodriguez van Queer Eye verkleedde zich als Ariana Grande, Tom Daley als Kermit en voetballer Robbie Rogers kwam met man en kind als trosje bananen. Troye Sivan trok de jurk van zijn oma aan (en een bottenpakje), countryzanger Steve Grand had een broekje vol plezier en acteur Leo Howard deed het ook leuk, als geestig blondje. Modeman Tom Lenk gaf z'n beste interpretatie van American Horror Story, model Dima Gornovsky trok gewoon iets uit en zette een pompoen neer, Taylor Lautner verkleedde zich als Michael Phelps (maar dan juist wel weer met kleren aan). Afijn, het was een dolle boel. Hier de beelden!

 

 

Hairy-Ana Grande

Een video die is geplaatst door Jai Rodriguez (@officialjairodriguez) op

 

@finnbalor by @makeup_mymind

Een foto die is geplaatst door Miles Kane (@mileskane) op

 

Happy Halloween!! It's so great to live in a world where two bananas can raise a monkey. #CalebsfirstHalloween @gberlanti

Een foto die is geplaatst door Robbie Rogers (@robbierogers) op

 

happy Halloween indeed ?????

Een foto die is geplaatst door troye sivan (@troyesivan) op

 

HAPPY HALLOWEEN Y'ALL

Een foto die is geplaatst door troye sivan (@troyesivan) op

 

Happy #Halloween!

Een foto die is geplaatst door Steve Grand (@stevegrandmusic) op

 

So this happened....

Een foto die door whoisleo is geplaatst op

 

Happy Halloween ? meet my baby Fievel ? #halloween #chocolatelab

Een foto die is geplaatst door Dima Gornovskyi (@dimagornovskyi) op

 

When you think you have a chance but Phelps wins again.. ???

Een foto die is geplaatst door Taylor Lautner (@taylorlautner) op

 

Where's Derek? He was found at the @amawstudios #Halloween party tonight. #whereswaldo

Een foto die is geplaatst door Derek Yates (@derekyates) op

 

#2BranchsandaPoppy #MomandDadlife @jessicabiel

Een foto die is geplaatst door Justin Timberlake (@justintimberlake) op

 

☠️ #halloween

Een foto die is geplaatst door JOSH CUTHBERT. (@joshcuthbert) op

 

?

Een foto die is geplaatst door Eliad Cohen (@eliad_cohen) op

 

??? #happy #halloween #NYC #Youbettadontgettooclose

Een foto die is geplaatst door TONI MAHFUD† (@tonimahfud) op

 

The question is which one is the costume \S/ or ?#happyhalloween #superman #clarkkent #supermaneveryyear

Een foto die is geplaatst door Lawrence Saint-Victor (@lsaintvic) op

 

Why so serious?? ? #Halloween

Een foto die is geplaatst door Lewis Hamilton (@lewishamilton) op

 

#Halloween #nativeamerican ?? (Outfit by @y_preston )

Een foto die is geplaatst door Julian Schneyder (@julianschneyder) op

 

Day of the dead ? #HappyHalloween #spectre #dayofthedead

Een foto die is geplaatst door Daniel Craig (@danielcraig007) op

 

Since we'll be in on diaper duty this Halloween, here's me & the husband last year. #JasonWonHalloween #HypodermicSally #TateLangdon #LoveNeverDies

Een foto die is geplaatst door Cheyenne Jackson (@mrcheyennejackson) op

 

#halloween

Een foto die is geplaatst door Harry Judd (@juddymcfly) op

 

@justjared #happyhaloween?

Een foto die is geplaatst door Scott Gardner (@scottmgardner1) op

 

...Not forgetting Frank who lives under the stairs

Een foto die is geplaatst door Clive Standen (@clivestanden) op

 

Chill Halloween weekend, wearing my stormtrooper onesie :) #muscle #starwars #halloween #beardo #tattedup #blerd

Een foto die is geplaatst door Race Cooper (@racecooper) op

 

?? Hexagon Halloween ??

Een foto die is geplaatst door Don Diablo (@dondiablo) op

 

Happy #halloween! ? als je dit leest ben ik waarschijnlijk dood. Vaarwel, het was leuk, bedankt voor alles! #ripthomas

Een foto die is geplaatst door T H O M A S C O X (@thomascxx) op

 

That time of the year again... #happyhalloween ?

Een foto die is geplaatst door Eugen Bauder (@eugder) op

 

"Thank god for the rain to wash the trash off the sidewalk." -Travis Bickle @scampbell333

Een foto die door justintheroux is geplaatst op

 

Living. Muerto . #happyholloween #diadelosmuertos #lazyaf #tequilla #flexsandwalksaway #thetopherdimaggio

Een foto die is geplaatst door Topher DiMaggio (@thetopherdimaggio) op

 

Halloween editon of #evilinthenight @thexfactorau

Een foto die is geplaatst door ADAMLAMBERT (@adamlambert) op

 

Happy Halloween. We have candy waiting... @samgradoville

Een foto die is geplaatst door Sean O'Pry (@seanopry55) op

 

#Sora from #KingdomHearts last night!

Een foto die is geplaatst door Garrett Clayton (@garrettclayton1) op

 

A #steampunk chìc #halloween w/ @ohmygodfrey

Een foto die is geplaatst door Pierson Fodé (@piersonfode) op

 

Halloween, Puerto Vallarta style!!! ? #HappyHalloween #puertovallarta

Een foto die is geplaatst door Simon Sherry-Wood (@simon_says___) op

 

dog pound ZÜRICH #101dalmations #dnce @dnce

Een foto die is geplaatst door J O E J O N A S (@joejonas) op

 

Cruellla De Vil is coming for us pups! #happyhalloween??

Een foto die is geplaatst door J O E J O N A S (@joejonas) op

 

I'm a doll!!! (A dead one, but still a doll!!) ????? #Halloween @trumpslisboa Makeup by @raquel_laranjo ????

Een foto die is geplaatst door Harry Louis (@harry_louis) op

 

Im ready bitches !!!!!!! #halloween Thank You @rogerstrickermakeuphair ❤️photo by @pierre_saba

Een foto die is geplaatst door Y A N I S M A R S H A L L (@yanismarshall) op

 

#crew

Een foto die is geplaatst door Anton Hysen (@antonhysen) op

 

#Halloweenfestival #dancer #brasilia #dark #vicdancer #guervichdancer @victoriahausbrasilia #housemusic

Een foto die is geplaatst door Vinicius Guervich (@viniguervich) op

 

❄️❄️Love and hate, passion and pain, Fire and Ice, Matt and Greg. #LiveBig or #GoHome Happy Halloween!! ??

Een foto die is geplaatst door Matthew Ludwinski (@mattludwinski) op

 

#HappyHalloween ??? #harajuku

Een foto die is geplaatst door Saville Dorfman (@savilledorfman) op

 

Happy Halloween! #bruyes #halloween #californiadreams #brubrunacalifornia #halloween

Een foto die is geplaatst door #Bruyes (@brunocalcantara) op