Juni staat bekend als Pride Month. In tal van landen werden er afgelopen maand Pride Parades en festivals georganiseerd. We gaan de wereld door om de hoogtepunten met je door te nemen! Van New York tot Seoul en van Mexico naar ons eigen Utrecht.
New York Pride
Chelsea Manning was aanwezig bij New York Pride. In 2013 werd Chelsea veroordeelt tot een gevangenisstraf van 35 jaar. In de laatste uren van het presidentschap van Obama kwam ze afgelopen jaar vervroegd vrij.
RuPaul's Sasha Velour was ook aanwezig bij New York Pride.
Lief!
Queer Festival in Seoul, Zuid-Korea
Een trotse Pride-supporter trotseert demonstranten met een regenboogvlag
Een kiekje in leer!
De straat op
Utrecht Canal Pride
Een prachtig plaatje in Utrecht
Feest!
Natuurlijk waren er ook de nodige dragqueens
Tijuana Pride in Mexico
Het feest werd gevierd met de beroemde Spaanse dragqueen La Prohibida
Er waren optredens
En heel veel mooie queens
Toronto Pride in Canada
Leuk nieuws! De premier Justin Trudeau liep mee in de Pride Parade. Hij beschilderde zijn wangen in de kleuren van de regenboog en droeg kleurrijke sokken om het einde van de Ramadam te vieren.
Justin Trudeau wears Muslim-themed socks at the Pride parade in Toronto. Makes sense. pic.twitter.com/a9Z16HD3xG
— Ian Miles Cheong (@stillgray) June 25, 2017
Maar er waren meer fijne beelden
Glitterbaarden!
En het was ook feest in Israël tijdens Tel Aviv Pride
Zelfs voor dit hondje was het feest
Fijn.