Thank God It’s Friday!

Nieuwe muziek: Adam Lambert, Kylie, Ariana Grande

20 april 2018, Winq redactie, 5 minuten

Het is bijna weekend, dus tijd om de muziekdoos weer tevoorschijn te halen. Met nieuwe tracks van The Weeknd, Kylie zingt in het Spaans en Ariana Grande glittert en glamourt er weer op los. En dan krijg je ook nog kippenvel van Adam Lambert.

Adam Lambert - 'Lilac Wine'
Eerst even dit: Adam Lambert heeft spontaan een kippenvelversie gezongen van Jeff Buckley's 'Lilac Wine'. 

Kylie Minogue - 'Stop Me from Falling' feat. Gente De Zona
Kylie heeft een nieuwe versie op van de eerste single van haar album Golden, samen met Gente De Zona. Zelf zingt ze ook een aardig moppie Spaans.

The Weeknd - 'Call Out My Name'
Een lekker melancholische track van The Weeknd, die dan ook afkomstig is van het album My Dear Melancholy

Ariana Grande - 'No Tears Left To Cry'
Glitter en glamour: Ariana Grande neemt die term nogal letterlijk, want ze geeft namelijk licht. En dat zijn niet de enige special effects in deze bij vlagen Escher-achtige video.

Waylon - 'Outlaw In 'Em'
Eindelijk is er een video gemaakt voor Waylons Eurovisie-lied. Alsof je naar een scène uit Westworld zit te kijken.

Delen op

Winq in je inbox

Meld je aan voor onze nieuwsbrief en ontvang wekelijks een overzicht van de beste artikelen.

Magazine 123

De nieuwe Winq is uit!

Neem een abonnement

Geef cadeau