Daniel K. Isaac speelt slechts een kleine bijrol in Billions, maar is desondanks in iedere aflevering te zien. In totaal zijn er nu zes seizoenen uitgezonden van de serie, waarin geniepige streken op Wall Street worden afgewisseld met politieke steekspelletjes.

Conversietherapie

Isaacs ouders zijn Koreaanse migranten. Zijn moeder voedde hem in haar eentje op in Californië, hij is enig kind. Isaac is gay en zijn moeder stuurde hem van zijn dertiende tot zestiende levensjaar naar conversietherapie. Toen dat niet hielp, werd hij door haar verstoten.

Inmiddels zijn de banden weer aangehaald. In 2015 creëerde Isaac de hashtag #AccordingToMyMother, waarmee hij komische conversaties deelde met zijn moeder. Dit groeide uiteindelijk uit tot een korte film en een pilot voor een tv-serie.

Op Instagram deelt Isaac veel selfies, soms met zijn vriend ernaast. Dit zijn z’n mooiste foto’s.